Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 4U, moc wyj. 5kVA/4kW
Nazwa produktu:
Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 4U, moc wyj. 5kVA/4kW, TI-5000
Parametry:• Moc: 5kVA/4kW
DC input:
• Napięcie nominalne: 48Vdc
• Zakres napięcia: 40~60Vdc
AC input (opcjonalnie):
• Napięcie nominalne: 230Vac• Zakres napięcia: 160~270Vac
• Zakres częstotliwości: 50Hz±5%
Output:
• Napięcie nominalne: 230Vac
• Stabilność napięcia: ±2%
• Stabilność częstotliwości: 50Hz±0.5%
• Przeciążenie: 125% przez minutę
• Praca w otoczeniu: -20-40°C, wilgotność 0-95%
• Poziom głośności: <60 dB
• Wymiary: 440x500x178 mm [SxGxW]