Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 2U, moc wyj. 1kVA/0.7kW
Nazwa produktu:
Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 2U, moc wyj. 1kVA/0.7kW, TI-1000
Parametry:• Moc: 1kVA/0.7kW
DC input:
• Napięcie nominalne: -48Vdc
• Zakres napięcia: -40~-57Vdc
AC input (opcjonalnie):
• Napięcie nominalne: 230Vac• Zakres napięcia: 60~270Vac
• Zakres częstotliwości: 50/60Hz±5%
Output:
• Napięcie nominalne: 230Vac
• Stabilność napięcia: ±2%
• Stabilność częstotliwości: 50/60±0.5%
• Przeciążenie: 110~150% przez 20 s
• Praca w otoczeniu: 0-40°C, wilgotność 0-95%
• Poziom głośności: <45dB
• Wymiary: 450×430×90 mm